Polska, 10 złotych, 2005
Zakończenie: 22-12-2022 21:33:40
Polska, 10 złotych, 2005
358697
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2005, Warszawa, EXPO 2005 Aichi |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby '925', nakład 80.000 sztuk, stemple lustrzane, delikatna patyna, pod nią pojedyńcze mikroryski |
| Literatura: | Parchimowicz 965 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 38