Polska, 20 złotych, 2000
Zakończenie: 22-12-2022 21:28:40
Polska, 20 złotych, 2000
358614
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2000, Warszawa, Dudek - Upupa epops |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby '925', nakład 24.000 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 821 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 41