Polska, 200.000 złotych, 1992
Zakończenie: 22-12-2022 21:26:00
Polska, 200.000 złotych, 1992
358629
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 200.000 złotych, 1992, Warszawa, Władysław III Warneńczyk /półpostać/ |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 750, nakład 5.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 653 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 63