Polska, 100 złotych, 1978
Zakończenie: 22-12-2022 21:18:40
Polska, 100 złotych, 1978
358650
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Janusz Korczak (1878–1942) |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 282 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 35