Polska, 100 złotych, 1978
Zakończenie: 22-12-2022 21:18:00
Polska, 100 złotych, 1978
358651
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Adam Mickiewicz (1798–1855) |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, mikroryski |
| Literatura: | Parchimowicz 280 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 32