Polska, 100 złotych, 1977
Zakończenie: 22-12-2022 21:17:20
Polska, 100 złotych, 1977
358656
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Henryk Sienkiewicz 1846–1916 |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 20.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, mikroryski |
| Literatura: | Parchimowicz 277 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 48