Polska, denar, 1549
Zakończenie: 22-12-2022 20:59:00
Polska, denar, 1549
359514
| Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1549, Gdańsk |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, bardzo rzadki rocznik |
| Literatura: | CNG 81, Kop. 7345 (R4), Tyszkiewicz 8 mk |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 160