Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 22-12-2022 20:51:00
359474
| Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i mały krzyż, legenda |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 12.3 mm, 0.89 g |
| Literatura: | CNP typ V |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 48