Niemcy, denar
Zakończenie: 22-12-2022 20:49:20
Niemcy, denar
350856
| Opis: | Niemcy - Frankonia - Moguncja – arcybiskupstwo - Otto II (973–983), denar, Aw: Krzyż, w każdym kącie kulka, + C…TO, Rw: Kapliczka z krzyżem wewnątrz, CI + O…A |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 18.3 mm, 1.29 g, patyna |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 85