Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 20:40:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 20:40:20
358845
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Florian (276), antoninian bilonowy, 276, Cyzicus, Aw: Popiersie władcy w koronie radialnej w prawo, IMP C M ANNIVS FLORIANVS AVG, Rw: Wiktoria stojąca po lewej, nakładająca wieniec na głowę cesarzowi stojącemu naprzeciw, trzymającemu glob i berło, CONCORDIA MILITVM, w odcinku S
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.50 g, zielona patyna, bardzo rzadki
Literatura: RIC online 4528

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 36