Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276
Zakończenie: 22-12-2022 20:40:20
358845
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Florian (276), antoninian bilonowy, 276, Cyzicus, Aw: Popiersie władcy w koronie radialnej w prawo, IMP C M ANNIVS FLORIANVS AVG, Rw: Wiktoria stojąca po lewej, nakładająca wieniec na głowę cesarzowi stojącemu naprzeciw, trzymającemu glob i berło, CONCORDIA MILITVM, w odcinku S |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 3.50 g, zielona patyna, bardzo rzadki |
| Literatura: | RIC online 4528 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 64