Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. II w. pne
Zakończenie: 22-12-2022 20:24:40
358824
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Pergamon, brąz, ok. II w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo, Rw: Nike w prawo |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 20.1 mm, 7.16 g |
| Literatura: | SNG Cop. 359–367 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 63