Bojowie, 1/8 statera, ok. I w. pne

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 20:19:20

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 20:19:20
359509
Opis: Bojowie, 1/8 statera, ok. I w. pne, Aw: Wypukłość, Rw: Łukowate żeberka, wewnątrz łuków zgrupowania kropek
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: elektron, 10.9 mm, 0.69 g, nieco wyszczerbiony, ale ładny i czytelny
Literatura: Rudnicki WN 2012(1), ryc. 14

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 122