Włochy, cekin typu weneckiego - naśladownictwo lewantyjskie monety, XIV w.

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 20:08:00

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 20:08:00
359426
Opis: Włochy - Wenecja - Andrea Dandolo (1342–1354), cekin typu weneckiego - naśladownictwo lewantyjskie monety, XIV w., nieustalona mennica, Aw: Doża klęczący przed św. Markiem, SN VENETI / ANDR DANDVO / DVX; Chrystus w mandorli otoczony gwiazdami, legenda
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 20.2 mm, 3.53 g
Literatura: Slg. Slocum 838, Metcalf 1171

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 164