wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 20:05:00

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 20:05:00
359194
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 216 stron + 64 tablice formatu B5, oprawa kartonowa, bardzo obszerny katalog medali polskich wybitych w latach 1901–1944

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 70