wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 20:03:20

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 20:03:20
359182
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek, 1) Paszkiewicz Borys – Monety zastępcze Śląska, Kłodzka i Łużyc 1800–1960, katalog, Warszawa 1984, brak ISBN, 296 stron + mapy, format A5, twarda oprawa introligatorska, 2) Meyer Hans – Das Papiernotgeld von Schlesien 1914-1924, Berlin 1975, brak ISBN, 124 strony formatu ok. A5 + reklamy, dodatkowo wkładka z uzupełnieniami, kilka stron luźnych, 3) Mehl Manfred – Das Papiernotgeld von Ostpreussen, Westpreussen und Posen 1914-1923, Berlin 1975, brak ISBN, 126 stron formatu A5 + reklamy
Stan zachowania: II/III+,
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 125