wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Medale Polskie, Warszawa 1925

Rozpoczęcie: 12-12-2022 18:00
Zakończenie: 22-12-2022 20:00:20

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2022 20:00:20
359180
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Medale Polskie, Warszawa 1925
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ponad 200 stron i 34 tablice w formacie około A6, twarda oprawa introligatorska, bardzo dobre opracowanie z wybranymi medalami do I Wojny Światowej

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 194