Polska, 200. rocznica urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946

Rozpoczęcie: 05-12-2022 18:00
Zakończenie: 15-12-2022 22:49:40

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2022 22:49:40
358529
Opis: Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, 200. rocznica urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946, Nowy Jork, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura, TADEUSZ KOŚCIUSZKO; Rw: Orzeł nad którym czapka Maciejówka w tle skrzyżowane kosy, RACŁAWICE - SARATOGA - MACIEJOWICE - WEST POINT / POLAND - AMERICA - POLAND - AMERICA, wokół wieniec na którym BICENTENARY OF BIRTH, "HE WAS AS PURE A SON OF LIBERTY AS I HAVE EVER KNOWN AND OF THAT LIBERTY WHICH IS TO GO TO ALL - AND NOT TO THE FEW OR / NOT THE RICH ALONE", na obrzeżu nabite MEDALLIC ART CO NY. BRONZE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 63.4 mm, 101.24 g
Literatura: Brzezicki 10

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 73