Niemcy, talar, 1831 A
Zakończenie: 15-12-2022 22:24:20
Niemcy, talar, 1831 A
357128
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1831 A, Berlin |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 21.75 g, ciemna patyna |
Literatura: | AKS 17, Davenport 763, Kahnt 370, Olding 182, Schrötter 374, Thun 250 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 31