Polska, kwartnik ruski, bez daty (1373–1376)

Rozpoczęcie: 05-12-2022 18:00
Zakończenie: 15-12-2022 21:07:20

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2022 21:07:20
357477
Opis: Polska - Władysław Opolczyk (1371–1379), kwartnik ruski, bez daty (1373–1376), Aw: Litera W w czwórłuku, po bokach po trzy pierścienie, u dołu pierścień, + WLADISLAVS (dwa pierścienie) DVX; Rw: Lew w lewo, + MONETA (dwa pierścienie) RVSSIE
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.1 mm, 1.23 g, patyna, niedobity
Literatura: Frynas H.25.57 (R), Gum-H. 402, Gum-P. 496, Kop. 3053 (R6), Kрижанивский 37 (R5)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 70