Rzym prowincjonalny, didrachma, 161–166

Rozpoczęcie: 05-12-2022 18:00
Zakończenie: 15-12-2022 21:00:20

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2022 21:00:20
358448
Opis: Rzym prowincjonalny - Kapadocja - Lucjusz Werus 161–169, didrachma, 161–166, Kapadocja, Aw: Głowa w prawo, AYTOKP OYHPOC CEBACTOC, Rw: Góra Argaeus, na jej szczycie posąg Heliosa, YΠATOC B
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 6.28 g, sztuczna patyna
Literatura: Metcalf 131a, Sydenham 352

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 113