Cesarstwo Rzymskie, denar, 89

Rozpoczęcie: 05-12-2022 18:00
Zakończenie: 15-12-2022 20:59:00
Cesarstwo Rzymskie, denar, 89

Cesarstwo Rzymskie, denar, 89

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-12-2022 20:59:00
358546
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan (81–96), denar, 89, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP CAES DOMIT AVG GERM P M TR P VIIII, Rw: Minerwa stojąca w lewo, trzymająca piorun i włócznie, u jej stóp tarcza, IMP XXI COS XIIII CENS P P P
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.72 g, stara patyna
Literatura: RIC 687

Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 73