Polska, odznaka pamiątkowa Akcja Burza, od 1994

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 22:53:20

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 22:53:20
357355
Opis: Polska - III Rzeczpospolita (1989–), odznaka pamiątkowa Akcja Burza, od 1994, odznaka jednoczęściowa z symbolami Polski Walczącej, na ramionach ARMIA - KRAJOWA - AKCJA - BURZA, nakrętka sygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 42.9 x 46.1 mm, 11.07 g

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 60