Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 22:52:00

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 22:52:00
357359
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której XX, obok sygnatura mennicy, na obrzeżu nabity znak mennicy i Ag 0.950
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 950, 35.2 mm, 21.14 g, brak wstążki
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 55