Polska, Junackie Hufce Pracy - odznaka za służbę pracy, 1936

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 22:51:40

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 22:51:40
357357
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Junackie Hufce Pracy - odznaka za służbę pracy, 1936, Na tle prostokątnej tarczy krzyż, w centrum orzeł i litery JHP, wyżej napis ZA / SŁUŻBĘ / PRACY, niżej kilof i płonący znicz, na bocznych ramionach cyrkiel i młot, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J. PLUTA - E. MIŁKOWSKI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 26.3 x 39.9 mm, 13.64 g

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 131