Polska, odznaka Za Ofiarną Pracę, 1921

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 22:51:20

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 22:51:20
357360
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka Za Ofiarną Pracę, 1921, Krzyż złożony ze snopków i krzyż św. Andrzeja, na ramionach 30 - IX - 19 - 21, na środku ZA / OFIARNĄ / PRACĘ, na stronie odwrotnej I POWSZ SPIS LUDN RZECZPOS POLSKA, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana S. LIPCZYŃSKI / GRAWER / WARSZAWA / 149 MARSZAŁKOWSKA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 32.4 x 32.1 mm, 10.80 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 58