Węgry, 1 korona, 1896

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 22:48:40
Węgry, 1 korona, 1896

Węgry, 1 korona, 1896

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 22:48:40
357107
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 korona, 1896, Kremnica, Tysiąclecie Węgier
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, 4.97 g, patyna
Literatura: Herinek 813, Huszár 2215, KM 487

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 58