Niemcy, talar, 1765

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 22:38:20
Niemcy, talar, 1765

Niemcy, talar, 1765

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 22:38:20
357112
Opis: Niemcy - Norymberga - miasto, talar, 1765, Norymberga, z tytulaturą Franciszka I Lotaryńskiego
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 27.88 g, miejscowa, ciemna patyna
Literatura: Davenport 2490, Kellner 341

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 69