Czechosłowacja, medal "Velka Morava", 1972

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 22:24:20
Czechosłowacja, medal

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 22:24:20
357082
Opis: Czechosłowacja, medal "Velka Morava", 1972, sygnowany - Kolarsky
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 34.3 mm, 20.88 g, na rewersie punca

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 99