Chiny, 5 juanów, 1994

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 22:23:40
Chiny, 5 juanów, 1994

Chiny, 5 juanów, 1994

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 22:23:40
357081
Opis: Chiny - Chińska Republika Ludowa, 5 juanów, 1994, Shenyang, Panda
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, wagi 1/2 uncji, patyna, miejscowo przetarte
Literatura: Km 621

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 26