Polska, 2 złote, 1934

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 21:49:00
Polska, 2 złote, 1934

Polska, 2 złote, 1934

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 21:49:00
357338
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1934, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 110c

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 193