Polska, półgrosz, 1550

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 21:20:00
Polska, półgrosz, 1550

Polska, półgrosz, 1550

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2022 21:20:00
357792
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1550, Wilno, końcówki legend LI / LITVA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA45-13

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 28