Polska, czworak, 1569
Zakończenie: 01-12-2022 21:18:40
Polska, czworak, 1569
357788
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, czworak, 1569, Wilno, końcówki napisów L / LITV, na rewersie tarcze z ostrymi wcięciami |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Cesnulis-Ivanauskas 10SA41-4 (RR), Kop. 3315 (R1) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 61