wydawnictwa polskie, Marcin Madejski i Tomasz Walkowicz (Narodowy Bank Polski) - Wybrane projek..

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 20:00:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
355704
Opis: wydawnictwa polskie, Marcin Madejski i Tomasz Walkowicz (Narodowy Bank Polski) - Wybrane projekty graficzne banknotów Narodowego Banku Polskiego - ze zbiorów numizmatycznych Narodowego Banku Polskiego, Warszawa, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 157 stron formatu A4, miękka oprawa, bardzo ciekawa praca pokazująca mnóstwo niezrealizowanych projektów banknotów (a także dla porównania te zrealizowane), album zawiera również inne warianty obiegowych banknotów, z których został wybrany tylko jeden do emisji

Cena aktualna: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 28