wydawnictwa polskie, Morawski Wojciech – Słownik Historyczny Bankowości Polskiej do 1939 roku, ..

Rozpoczęcie: 21-11-2022 18:00
Zakończenie: 01-12-2022 20:00:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
355698
Opis: wydawnictwa polskie, Morawski Wojciech – Słownik Historyczny Bankowości Polskiej do 1939 roku, Warszawa 1998, ISBN 8370799477
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 207 stron, twarda oprawa z obwolutą, format ok. B5, przybrudzona obwoluta

Cena aktualna: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 32