Polska, Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 22:45:20

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 22:45:20
356237
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1918, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki, gwiazda dwuczęściowa, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 69.1 x 69.2 mm, 56.42 g (krzyż); tombak srebrzony, emalia, 75.0 x 75.6 mm, 43.49 g (gwiazda)

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 147