Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa 7. Pułku Piechoty Legionów, od 1928

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 22:44:00

Cena wylicytowana: 5 800 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 22:44:00
356245
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Oficerska Odznaka Pamiątkowa 7. Pułku Piechoty Legionów, od 1928, Krzyż, w kątach promienie oraz 7 - P - P - L na wielokątnej podstawie, na środku krzyża romb, na którym Orzeł legionowy, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A. NAGALSKI i SKA - WARSZAWA BIELAŃSKA 16
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 40.1 x 40.0 mm, 27.74 g (z nakrętką)
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 36

Cena końcowa: 5 800 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 136