Watykan (Państwo Kościelne), scudo, 1846 R

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 22:41:20

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 22:41:20
356532
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Grzegorz XVI (1831–1846), scudo, 1846 R, Rzym
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.89 g, ładna patyna
Literatura: Berman 3285, CNI 141, Pagani 214

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 77