Watykan (Państwo Kościelne), piastra, 1675

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 22:41:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 22:41:00
356533
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Klemens X (1670–1676), piastra, 1675, Rzym, Aw: Popiersie papieża zwrócone w prawo, legenda, Rw: Święte Drzwi między św. Piotrem i Pawłem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.64 g, stara patyna
Literatura: Berman 2003, Muntoni 14. Davenport 4079

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 81