Niemcy, 5 marek, 1902

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 22:22:40
Niemcy, 5 marek, 1902

Niemcy, 5 marek, 1902

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 22:22:40
356281
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I (1856–1907), 5 marek, 1902, Karlsruhe, 50-lecie panowania księcia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: przedziurawione i zanitowane, niewielkie uszkodzenie obrzeża
Literatura: AKS 156, Jaeger 31

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 50