Niemcy, 20 krajcarów, 1795

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 22:21:40
Niemcy, 20 krajcarów, 1795

Niemcy, 20 krajcarów, 1795

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 22:21:40
355777
Opis: Niemcy - Würzburg – biskupstwo - Jerzy Karol (1795–1802), 20 krajcarów, 1795
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Helmschrott 961

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 41