Indie, 1/12 anna, 1919
Zakończenie: 17-11-2022 22:07:20
Indie, 1/12 anna, 1919
356197
Opis: | Indie - Jerzy V (1910–1936), 1/12 anna, 1919, Kalkuta |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, patyna |
Literatura: | KM 509 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 25