Polska, grosz, 1610

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 21:24:20
Polska, grosz, 1610

Polska, grosz, 1610

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 21:24:20
355785
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1610, Kraków
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta "głucha", patyna
Literatura: Kop. 797, Kopicki (ZIIIW) 295

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 25