Polska, denar

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 21:15:00
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 21:15:00
355097
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Półpostać rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, z prawej S, z lewej półksiężyc łukiem do góry, legenda; Rw: Półpostać biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga, legenda
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.5 mm, 0.46 g, kolorowa patyna
Literatura: Frynas P.7.4, Gum.H. 86, Kop. 51 (R1), Str. 42, Such. XVII/1

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 242