Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, 1532

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 21:09:00

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 21:09:00
355091
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Walter von Plettenberg (1494–1535), szeląg, 1532, Ryga
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.75 g, niedobity, patyna
Literatura: Haljak typ T-2, 265

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 37