Pomorze, brakteat, XIII/XIV w.

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 21:08:00

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 21:08:00
355086
Opis: Pomorze - Strzałów, brakteat, XIII/XIV w., Proporzec w prawo, na nim krzyż, przy drzewcu nieczytelny wizerunek (krzyż?), promienie na wale
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 13.2 mm, 0.12 g, moneta wytrawiona
Literatura: Dbg-P. 282

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 54