Bojowie, 1/8 statera, ok. II w. pne
Zakończenie: 17-11-2022 20:59:40
355101
Opis: | Bojowie, 1/8 statera, ok. II w. pne, Aw: Wypukłość, Rw: Owal, od którego wychodzą promienie |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto, 7.6 mm, 0.94 g |
Literatura: | Paulsen tabl. 24 - podobne |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 251