Bojowie, stater, ok. I w. pne

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 20:59:00
Bojowie, stater, ok. I w. pne

Bojowie, stater, ok. I w. pne

Cena wylicytowana: 9 400 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 20:59:00
356901
Opis: Bojowie, stater, ok. I w. pne, Aw: Wypukłość, Rw: Wgłębienie, powyżej łukowate żeberka i szpiczasty występ wychodzący pomiędzy nimi, w żeberkach kropki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: elektron, 15.7 mm, 5.00 g, rzadki
Literatura: Rudnicki WN 2012(2), ryc. 9

Cena końcowa: 9 400 zł
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość odsłon: 207