wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN ..

Rozpoczęcie: 07-11-2022 18:00
Zakończenie: 17-11-2022 20:00:20

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2022 20:00:20
356767
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN 9788393531806
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 119 stron formatu A5, oprawa twarda, nakład 300 sztuk, egzemplarz z autografem autora, szczegółowe opracowanie dotyczące produkcji banknotów i ich odmian, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 60