Polska, odznaka sołtysa guberni piotrkowskiej, 1864

Rozpoczęcie: 31-10-2022 18:00
Zakończenie: 10-11-2022 22:29:40

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2022 22:29:40
355379
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), odznaka sołtysa guberni piotrkowskiej, 1864, Aw: Herb guberni piotrkowskiej, w otoku СОЛТЫСЬ, Rw: Monogram Aleksandra II, w otoku data
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: tombak, 48.9 x 51.3 mm, 39.89 g, patyna, uszkodzenia w polu
Literatura: Sawicki s. 27

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 77