Polska, Obol lub szeroki brakteat zredukowany, IV ćw. XIII w.

Rozpoczęcie: 31-10-2022 18:00
Zakończenie: 10-11-2022 20:24:40

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2022 20:24:40
356124
Opis: Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, Obol lub szeroki brakteat zredukowany, IV ćw. XIII w., Trzypłatkowa rozeta z wgłębnym środkiem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.8 mm, 0.28 g, pęknięcie i zgięcie kołnierza
Literatura: BRP Kroczyce 7, BRP Lubomia 25, BRP Przyłęk 40, Fbg 1030, FbgCDS 365, Kop. 7049tx, Saurma-Jeltsch VII/352

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 31